Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti, zašlete nám strukturovaný životopis a kontaktní údaje. Zařadíme Vás do databáze uchazečů o práci.

Aktuální volné pozice:

V současné době hledáme nové spolupracovníky na pozici:

    • Zedník
    • Stavbyvedoucí

    Hledáme nové spolupracovníky pro projekty pozemních staveb se zkušeností v realizaci staveb.
    Pracovní náplň:

     - vedení stavby, stavebního deníku
     - koordinace prací na stavbě, řízení subdodavatelů
     - kontrola dodržování BOZP
     - kontrola kvality prováděných prací
     - kontrola plnění harmonogramu
     - přejímka prací subdodavatelů
     - komunikace s investorem, TDI a projektantem
     - fakturace, předání a převzetí díla investorem
     - kontroluje projektovou dokumentaci
     - vytváří a kontroluje časový plán výstavby
     - vybírá dodavatele pro dílčí části projektu
     - připravuje a projednává Smlouvy o dílo se subdodavateli

   Vaše předpoklady:
    - SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
    - praxe v realizaci staveb
    - organizační a komunikační schopnosti
    - autorizace výhodou
    - řídící schopnosti, schopnost řešit problémy
    - spolehlivost a zodpovědnost
    - uživatelská znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook
    - ŘP sk. B

  Místo pracoviště:
    celá ČR – převážně jihočeský a středočeský kraj

  • přípravář - rozpočtář
     - pracovní poměr na dobu neurčitou
     - SŠ, VŠ stavebního směru, vhodné i pro absolventy
     - příprava výroby a rozpočty stavebních zakázek
     - znalost práce na PC, ŘP skupiny B
     - mzda od 20.000,- Kč
     - nástup ihned
     - kontakt - pan Dvořák Aleš, telefon: 724 259 850